Boligvelger

Finn rett hustype for deg

Hus/hytte

Skrå/flat tomt

Med/uten leilighet

Med/uten garasje

Antall soverom

Forhandlere

Vi søker forhandler til moderne og funkisinspirerte boliger!

Ta gjerne kontakt for mer informasjon om vårt produkt og tjeneste

Urbanhus Haugesund AS

Adresse
Longhammarvn. 28
Postnummer og -sted
5536 Haugesund
Kontaktperson
Dag Arne Toft
Telefon
957 05 600
E-post
post@urbanhus.no
Nettside
urbanhus.no

Urbanhus Oslo AS

Adresse
Billingstadsletta 25
Postnummer og -sted
Billingstad 1396
Kontaktperson
Lasse N. Stenmark
Telefon
90 40 92 50
E-post
lasse@urbanhus.no
Nettside
urbanhus.no

Urbanhus Sandnes AS

Adresse
Vassbotnen 15
Postnummer og -sted
4314 Sandnes
Kontaktperson
Rolf Landa
Telefon
416 88 004
E-post
rolf@urbanhus.no
Nettside
urbanhus.no

Urbanhus Bømlo AS

Adresse
Svortlandsvegen 65
Postnummer og -sted
5430 Bremnes
Kontaktperson
Geirmund Brendesæter
Telefon
908 25 610
E-post
geirmund@urbanhus.no
Nettside
urbanhus.no/

Urbanhus Bergen as

Adresse
Statsminister Michelsens veg 38
Postnummer og -sted
5231, Paradis Bergen
Kontaktperson
Morten Klungland
Telefon
911 10 997
E-post
morten@urbanhus.no

Designbygg AS

Adresse
Øvregate 4
Postnummer og -sted
2380 Brumunddal
Kontaktperson
Tom Sørum
Telefon
90949693
E-post
tom@designbygg.no
Nettside
designbygg.no

Bico Bygg og Innredning AS

Adresse
Fidjemoen 6
Postnummer og -sted
4628 Kristiansand S
Kontaktperson
Fritz Hjort
Telefon
404 12 009
E-post
bico@bico.no
Nettside
bico.no

Byggenheim AS avd. Fosnavåg

Adresse
Rådhusgata
Postnummer og -sted
6090 Fosnavåg
Kontaktperson
Jan Arild Gjerdsbakk
Telefon
47 98 00 50
E-post
jan-arild@byggenheim.no
Nettside
byggenheim.no

Byggenheim AS avd. Ålesund

Adresse
Langelandsveien 15
Postnummer og -sted
6010 Ålesund
Kontaktperson
Sigurd Ivar Sporsheim
Telefon
47 61 66 80
E-post
sigurd@byggenheim.no
Nettside
byggenheim.no

Kreativ Tømrerservice as

Adresse
Holterveien 2A
Postnummer og -sted
1440 Drøbak
Kontaktperson
Christian Askildsen
Telefon
934 12 477
E-post
christian@kreat.no
Nettside
kreat.no

Kubehus AS

Adresse
Gårdalleen 4
Postnummer og -sted
8400 Sortland
Kontaktperson
Tom Soltvedt
Telefon
95428654
E-post
post@kubehus.no
Nettside
kubehus.no/

Acorus as

Adresse
Utsikten Forretningssenter
Postnummer og -sted
9018 Tromsø
Kontaktperson
Kai Hansen
Telefon
454 20 073
E-post
kai@acorus.as
Nettside
acorus.as/

Lahell Bygg as

Adresse
Fjellveien 28
Postnummer og -sted
3057 Solbergelva, Drammen
Kontaktperson
Bernt Eriksen
Telefon
900 81 266
E-post
post@lahellbygg.no
Nettside
lahellbygg.no/

Kube Entreprenør as

Adresse
Industriveien 5
Postnummer og -sted
7080 Heimdal
Kontaktperson
Jon Inge Kulseth
Telefon
951 49 400
E-post
jik@kubeent.no

ASC Eiendomsutvikling AS

Adresse
Karihaugveien 89
Postnummer og -sted
1086 Oslo
Kontaktperson
Atle Sæter
Telefon
90 04 03 50
E-post
atle@asc-gruppen.no
Nettside
asc-eu.no/