Boligvelger

Finn rett hustype for deg

Hus/hytte

Skrå/flat tomt

Med/uten leilighet

Med/uten garasje

Antall soverom

Forhandlere

Vi søker forhandler til moderne og funkisinspirerte boliger!

Ta gjerne kontakt for mer informasjon om vårt produkt og tjeneste

Urbanhus Haugesund AS

Adresse
Longhammarvn. 28
Postnummer og -sted
5536 Haugesund
Kontaktperson
Dag Arne Toft
Telefon
957 05 600
E-post
post@urbanhus.no
Nettside
urbanhus.no

Urbanhus Oslo AS

Adresse
Billingstadsletta 25
Postnummer og -sted
Billingstad 1396
Kontaktperson
Lasse N. Stenmark
Telefon
90 40 92 50
E-post
lasse@urbanhus.no
Nettside
urbanhus.no

Urbanhus Bergen as

Adresse
Statsminister Michelsens veg 38
Postnummer og -sted
5231, Paradis Bergen
Kontaktperson
Morten Klungland
Telefon
911 10 997
E-post
morten@urbanhus.no

Urbanhus Sandnes AS

Adresse
Vassbotnen 15
Postnummer og -sted
4314 Sandnes
Kontaktperson
Rolf Landa
Telefon
416 88 004
E-post
rolf@urbanhus.no
Nettside
urbanhus.no

Bygg Moderne AS

Adresse
Svortlandsvegen 65
Postnummer og -sted
5430 Bremnes
Kontaktperson
Marius Mæland
Telefon
45218645
E-post
marius@urbanhus.no
Nettside
urbanhus.no/

Byggmester Skaatun AS

Adresse
Byvegen 785
Postnummer og -sted
5212 Søfteland
Kontaktperson
Ståle Skaatun
Telefon
90096698
E-post
byggmester@skaatun.as
Nettside
www.skaatun.as

Hoffell ehf

Adresse
Laugavegur 178, 4. hæo
Postnummer og -sted
105 Reykjavík
Kontaktperson
Júlíus Þór Júlíusson
Telefon
+354 824 6312
E-post
julius@hoffell.is
Nettside
https://hoffell.is/

Designbygg AS

Adresse
Øvregate 4
Postnummer og -sted
2380 Brumunddal
Kontaktperson
Tom Sørum
Telefon
90949693
E-post
tom@designbygg.no
Nettside
designbygg.no

Bico Bygg og Innredning AS

Adresse
Fidjemoen 6
Postnummer og -sted
4628 Kristiansand S
Kontaktperson
Fritz Hjort
Telefon
404 12 009
E-post
bico@bico.no
Nettside
bico.no

Byggenheim AS avd. Fosnavåg

Adresse
Rådhusgata
Postnummer og -sted
6090 Fosnavåg
Kontaktperson
Jan Arild Gjerdsbakk
Telefon
47 98 00 50
E-post
jan-arild@byggenheim.no
Nettside
byggenheim.no

Byggenheim AS avd. Ålesund

Adresse
Langelandsveien 15
Postnummer og -sted
6010 Ålesund
Kontaktperson
Sigurd Ivar Sporsheim
Telefon
47 61 66 80
E-post
sigurd@byggenheim.no
Nettside
byggenheim.no

Kreativ Tømrerservice as

Adresse
Holterveien 2A
Postnummer og -sted
1440 Drøbak
Kontaktperson
Christian Askildsen
Telefon
934 12 477
E-post
christian@kreat.no
Nettside
kreat.no

Acorus as

Adresse
Utsikten Forretningssenter
Postnummer og -sted
9018 Tromsø
Kontaktperson
Kai Hansen
Telefon
454 20 073
E-post
kai@acorus.as
Nettside
acorus.as/

DIABAS ENTREPRENØR AS

Adresse
Ryghgata 4B
Postnummer og -sted
3050 Mjøndalen
Kontaktperson
Robert Eriksen
Telefon
928 49 488
E-post
robert@diabas.no
Nettside
diabas.no/

Kube Entreprenør as

Adresse
Industriveien 5
Postnummer og -sted
7080 Heimdal
Kontaktperson
Jon Inge Kulseth
Telefon
951 49 400
E-post
jik@kubeent.no

ASC Eiendomsutvikling AS

Adresse
Karihaugveien 89
Postnummer og -sted
1086 Oslo
Kontaktperson
Atle Sæter
Telefon
90 04 03 50
E-post
atle@asc-gruppen.no
Nettside
asc-eu.no/

UNU as

Adresse
Gate 1 nr 190
Postnummer og -sted
6700 Måløy
Kontaktperson
Kent Rune Bugjerde
Telefon
90511520
E-post
kent.rune@unu-as.no
Nettside
www.unu-as.no